Akriliniai dažai

Šiandien rašysiu Jums apie meną. Man labai patinka menas, tačiau vienu metu buvau užsiėmęs ir neberadau tam laiko. Tiesiog darbas ir kasdieninė veikla užėmė daug laiko. Labai gaila, kad nebėra laiko užsiimti savo mėgstamais pomėgiais. Nuo vaikystės man patiko tapyba, o mokykloje dailės pamokos buvo mano mėgstamiausios. Tačiau paskutiniu metu savaitgaliais pradėjau užsiimti savo mėgstama veikla.

Esu išbandęs kelias skirtingas tapybos priemones. Paskutiniu metu man labiausiai patinka akriliniai dažai. Tiesą sakant, nesu tapęs kuo nors kitu, akvarelė ir guašas – dar vienos mano vaikystėje išbandytos priemonės, tačiau šiais laikais, kaip lengviausias ir paprasčiausias sprendimas yra siūlomi akriliniai dažai. Taigi, pamaniau, išbandysiu. Dažus rinkausi savo mėgstamoje parduotuvėje „Skizze“. Tenai sužinojau, kad ir jie turi internetinę parduotuvę, kur galima greitai ir patogiai užsisakyti prekių.  Parduotuvėje yra didelis pasirinkimas įvairių prekių ir didelis akrilinių dažų asortimentas. Aš nesu pirkęs daug dažų, esu įsigijęs tik pagrindinių spalvų ir kelis atspalvius, dar kelis teptukus ir drobes. Būtinai nusipirksiu dar dažų, nes yra spalvų, kurias būtinai norėčiau išbandyti.

Akriliniai dažai man patinka labiausiai. Juos paprasta maišyti, jie džiūsta greitai. Gaila, kad dailės pamokose nenaudojami kiti dažai, būtu buvę gerai žinoti, kad be guašo ir vandeninių dažų dar yra ir akrilinių dažų. Dabar, kai savaitgaliais turiu daugiau laiko užsiimti savo mėgstama veikla, būtinai norėčiau išbandyti ir kitas dailės technikas bei formas. Dabar einu, pasiimsiu savo akrilinius dažus ir toliau tapysiu savo pradėtą darbą. O visiems Jums linkiu geriausių meninių potyrių!